Audi A5
Sportback 35 TFSI S Competition|Rs zetels|Massage|
Direct kopen, basisprijs: € 35.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 35.900,-
LEASEPRIJS: € 591,69 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 7.180,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi A5 |
|---|---|
| Uitvoering: | Sportback 35 TFSI S Competition|Rs zetels|Massage| |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 6 juli 2021 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 53.617 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | blauw |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 591,69 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 35.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | N-568-SG |
| Motorinhoud: | 1.984 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 595 kg |
| Gewicht: | 1.485 kg |
| Wielbasis: | 283 cm |
| Breedte: | 184 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.080 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Extra getint glas achter
- Getint glas
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Park Distance Control
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Premium kleur
- Sportonderstel
- Sportvelgen
- Warmtewerend glas
- lichtmetalen velgen
- zonwerend glas
- Infotainment
- Audio installatie
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Smartphone integratie
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- WiFi
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Electronic climate control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Houtafwerking interieur
- Lederen interieurdelen
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Luxe lederen interieur
- Microvezel bekleding
- Middenarmsteun voor
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- Voorstoel(en) met massagefunctie
- Voorstoelen verwarmd
- verstelbare stuurkolom
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Grootlichtassistent
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Verkeersbord detectie
- Airbags
- Alarm
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Connected services
- Draadloze telefoonlader
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- Lichtmetalen velgen meer-spaaks 19"
- Matrix LED koplampen
- Passagiersairbag
- Premium sportstoelen
- Rijstrooksensor met correctie
- S Line exterieur
- Sportstuur leder
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zij airbag(s) voor